Sworkit Personal Trainer 3.0.4 (ios)

Sworkit Personal Trainer

Sworkit Personal Trainer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir egzersiz uygulamasıdır.

Eğer çok yoğun bir iş hayatına sahipseniz, yeni doğmuş bir bebeğiniz varsa veya evde ilgilenmeniz gereken çocuklarınız varsa ve spor salonlarına gidecek vaktiniz yoksa, o zaman Sworkit Personal Trainer'ı denemenizi tavsiye ederim. Artık mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz pek çok egzersiz uygulaması var. Bu yüzden bu bahaneleri bırakıp egzersiz yapmaya başlamalısınız.

Sworkit Personal Trainer da sizin kişisel antrenörünüz olacak nitelikte başarılı bir uygulama. Uygulamayı indirdiğinizde öncelikle  iki ana kategoriden birisini seçiyorsunuz. Ardından da kaç dakikalık egzersizler yapmak istediğinizi seçiyorsunuz. Uygulama da size buna göre 30 saniyelik aralıklardan oluşan egzersizler sunuyor. Böylece kendi istediğiniz süre boyunca ve herhangi bir ekipman gerekmeden istediğiniz gibi egzersiz yapabiliyorsunuz.
Uygulamada tam 160'dan fazla egzersiz sizi bekliyor. Eğer ücretsiz versiyon bana yetmiyor ve daha fazla özellik istiyorum diyorsanız pro versiyona yükseltebilirsiniz.

Pro versiyonda ise kendinize özel programlar oluşturup kaydedebilme özelliği, çalışma aralıklarını kendinize göre ayarlama, MyFitnessPal ve HealthKit ile senkronize edebilme, bütün egzersiz geçmişine erişebilme gibi özellikler sizi bekliyor.

Herkese yönelik egzersizler sunan bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR