Tagg.ly

Tagg.ly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tagg.ly ile fotoğraflarınıza ve videolarınıza kolayca logo, isim, tarih ve konum etiketleri ekleyebilirsiniz.

Tagg.ly tek bir dokunuşla fotoğraf etiketleme veya video etiketleme işlemlerini gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan bir mobil uygulamadır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone veya iPad'lerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama olan Tagg.ly sayesinde fotoğraf veya videolarınıza tarih etiketi ekleme, logo ekleme, konum etiketi ekleme ve isminizi ekleme işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Özellikle gazeteci, muhabir veya fotoğrafçıysanız oldukça işinize yarayacak uygulama sayesinde fotoğraflarınızın izinsiz kullanılmasını ve çalınmasını engelleyebilirsiniz.

Tagg.ly fotoğraf veya video etiketleme işi için uygulama aracılığıyla çekeceğiniz fotoğraf veya videoları kullanabiliyor. Bu iş için bize 2 farklı çekim modu sunulmakta. Dilerseniz kare çerçeveyle dilerseniz dikdörtgen çerçeveyle çekim yapabilmektesiniz. Bunun yanında yeni fotoğraflar çekmenin haricinde iOS cihazınızda kayıtlı olan video ve fotoğrafları da kullanabilir bu fotoğraf ve videolara logo ve etiketler ekleyebilirsiniz.

 

YORUMLAR