Tail Drift 1.0.3 (ios)

Tail Drift

Tail Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tail Drift, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve soluk kesen bir yarış oyunu.

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon dozu yüksek bir yarış oyunu arıyorsanız Tail Drift'i mutlaka denemelisiniz. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda birbirinden etkileyici pistlerde rakiplerimizi geçmeye ve yarışı birinci bitirmeye çalışıyoruz.

Oyundaki en ilginç ayrıntı, pistlerin tasarımı. 360 derecelik pistlerin her bölümünü yol olarak kullanabiliyoruz. Silindirik pistlerin kıvrımlarını çok iyi bir şekilde takip etmemiz gerekiyor. En ufak bir dikkatsizlik sonucunda merkezkaç kuvveti sebebiyle kontrol ettiğimiz araç uzaklara savrulabiliyor. Bu da tahmin ettiğiniz gibi bize vakit kaybettiriyor. Kaybedilen vakit birkaç saniye gibi ufak birimler ile ölçülse de yarışın sonucu üzerinde belirleyici etkiye sahip oluyor.

Oyunda 18 farklı yarış ve 2 farklı turnuva bulunuyor. Bu pistlerin her biri farklı tasarımlara sahipler ve bu yüzden alışmak biraz vakit alabiliyor. Üç farklı oyun modu sunulan Tail Drift'te istediğimiz modda mücadele edebiliyoruz. Sunulan modlar arasında klasik yarış, zamana karşı mücadele ve zaman uzatmalı yarış bulunuyor.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız upgrade sistemin Tail Drift'te de kullanılmış. Yarışlardan kazandığımzı puanları kullanarak uçağımızı güçlendirebiliyoruz. Bu sayede rakiplerimize karşı hatırı sayılır ölçüde avantaj elde edebiliyoruz.

Eğer siz de mobil cihazlarınız üzerinde oyanayabileceğiniz kaliteli ve ücretsiz bir oyun arıyorsanız Tail Drift'i denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR