Tap Defenders 1.0.2 (ios)

Tap Defenders

Tap Defenders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Tap Defenders mobil oyununda istilacı canavarlara karşı eşi benzeri görülmemiş bir savunma yaparak insanlığın gücünü kanıtlayın.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Tap Defenders mobil oyunu, gezegeni işgal eden canavarlara karşı insanlığın yaptığı muazzam savunmayı yöneteceğiniz ve heyecanın sürekli dorukta olduğu bir tür strateji oyunudur.

Tap Defenders mobil oyunu birçok oyun türünü bir arada sunsa da oyunda yer alan karakterlerin farklı özelliklerini doğru yerlerde kullanmak ve karakterleri doğru ekipmanlar ve güçlerle donatmak söz konusu olduğundan, strateji vurgusu yapılabilir.

Oyunun hikayesine değinecek olursak, Tap Defenders mobil oyununda canavarlar dünyayı istila eder ve medeniyetin sonu gelmek üzeredir. İnsanoğlu tüm gücünü defans yapmak için kullanacaktır. Şövalye ve kahramanlarla birlikte düşmana karşı mücadele vereceğiniz oyunda birbirinden farklı özellikleri bulunan 25 karakter bulunuyor. Bu karakterlerle elde edeceğiniz hazineleri doğru güçleri ve ekipmanları almak için kullanın. Ayrıca oyunda zindanları keşfederek büyük hazinelerle gücünüzü tamamlayın. Koordineli ataklarla da kahramanlarınızın güçlü yönlerini ön plana çıkarın ve zayıf yönlerini de böylece telafi edin. Akıcılığı sayesinde sizleri sıkmadan ilerleyen Tap Defenders mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR