Tap 'n Slash

Tap 'n Slash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap 'n Slash bolca aksiyon sunan bir mobil rol yapma oyunudur

Tap 'n Slash, retro tarzıyla ve hızlı, aksiyon dolu oynanışıyla oldukça eğlenceli bir boş vakit öldürme seçeneği sunan bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan Tap 'n Slash'da fantastik bir maceraya atılan kahramanları yönetmekteyiz. Oyuna kahramanımızı seçerek başlıyoruz. Bize Conan Xena, Gandalf gibi ünlü film kahramanlarını temsil eden kahraman seçenekleri sunuluyor. Canon, Randalf ve Xera adını alan bu çakma kahramanlarımız bize oyunun mizahi bir içeriğe sahip olduğunu işaret ediyor. Seçimimizi yaptıktan sonra tehlikeli zindanlardaki yolculuğumuz başlıyor. Amacımız zindanları temizleyerek hazine sandıklarını ve büyülü eşyaları ele geçirmek.

Tap 'n Slash'da karşımıza orklar, goblinler, yaşayan ölüler ve iskeletler gibi farklı düşmanlar çıkıyor. Bu düşmanları yok ederek ilerledikçe zindan patronuna geliyor. Zindan patronunu yok ettiğimizde ise bizi hazine sandıkları ve büyülü eşyalar bekliyor. Düşmanları yok ettikçe tecrübe puanı kazanıyoruz ve seviye atlıyoruz. Seviye atlayınca kahramanımızın yetenekleri de gelişiyor. Ayrıca yeni kahramanların kilitleri belli seviyelerde açılıyor.

8 bit grafiklerle donatılmış olan Tap 'n Slash oldukça basit bir oynanışa sahip. Tap 'n Slash'ı genel olarak özetlemek gerekirse kolay bir şekilde oynanabilen, sevimli retro grafiklere sahip olan ve kısa sürede bağımlılık yapan bir oyun olduğu söylenebilir.

YORUMLAR