TapTap Taxi 1.0.1 (ios)

TapTap Taxi

TapTap Taxi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Son senelerin tıklamaya dayalı beceri oyunları kervanına katılan TapTap Taxi, iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun.

iPhone ve iPad cihazlarınızdan oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız TapTap Taxi bu ihtiyacınızı yerine getirebilecek renkli bir çalışma. Şehir içerisinde Taksi kullandığınız oyunda amacınız biraz Flappy Bird, biraz Bouncy Bits tarzı bir parkurda engebelerden sıyrılıp yola devam etmek. Aşmış olduğunuz her engel ile bir ekstra puan hanenize yazılıyor.

Aslında piyasada son zamanlarda fazlaca türeyen bir oyun tarzı olarak karşımıza çıkan TapTap Taxi durumu daha özenli grafiklerle kurtarmayı başarıyor. Habbo Hotel tarzı bir şehir konsepti olan oyun oldukça sevimli görsellerle zengin bir dünyanın parçasıymış gibi hissettirmeyi başarıyor. Ne var ki hissettirmekle kalıyor, çünkü bildiğiniz gibi, bu youn basit beceri ve reflekslere dayalı bir çalışma.

Ücretsiz bir mobil oyun arıyorsanız ve sadece dakik bir şekilde ekranı tıklamak gibi bir hedepiniz varsa iOS için çıkan TapTap Taxi hoşunuza gidebilecek şeyler sunuyor.