TBMM

1.0
TBMM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin resmi uygulaması ile mecliste alınan kararlara, yasama faaliyetlerine ve diğer bilgilere hızlıca ulaşabiliyorsunuz.

TBMM ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulamadır ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin resmi uygulaması olma niteliğini taşımaktadır.

Uygulamayı kullanarak denetim ve yasama faaliyetleri hakkındaki son gelişmeleri zahmetsizce ve anlık olarak takip edebileceksiniz. Uygulamada Denetim Faaliyetleri, Meclis Gündemi, Basın Medya, Yasama Faaliyetleri, Kütüphane ve TBMM Hakkında gibi farklı ana başlıklar bulunmaktadır.

Uygulama aracılığıyla illere göre milletvekili listesine ulaşabilir, gensorular, genel görüşme önerileri, araştırma komisyonları, siyasi parti grupları ve sandalye dağılımına da erişim sağlayabilirsiniz. Siyasi konulara meraklı ve bu konuları takip etmek isteyen kullanıcılar tarafından sık sık kullanılacağını düşündüğüm TBMM uygulamasında aynı zamanda Meclis TV'de bulunmakta. Bu yayın organı ile mecliste olup bitenleri mobil cihazınızdan izleyebileceksiniz.

Uygulama hakkındaki fikirlerinizi TBMM Hakkında kısmından bildirebilirsiniz. Politik konular hakkında bilgi alabileceğiniz güvenilir bir uygulama arıyorsanız, TBMM'yi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.