Tencere Ev Yemekleri

Tencere Ev Yemekleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tencere Ev Yemekleri, günlük hazırlanan ev yemeklerini iPhone'unuzdan sipariş edebileceğiniz leziz bir uygulama.

Tencere Ev Yemekleri, iPhone cihazınızdan yemek siparişi verebileceğiniz uygulamalardan biri. Yemek seçiminde zorlanan, işte yemeğe çıkmaya vakit ayıramayan, evde yemek pişirmekle uğraşmak istemeyen kısacası herkese hitap eden mobil cihazlarda kesinlikle bulunması gerektiğini düşündüğüm bir yemek siparişi uygulaması.

Uzman şefler tarafından hijyenik ortamda ve dondurulmayan malzemelerle hazırlanan meşhur ev yemeklerinin hepsini içeren oldukça zengin içerikli bir yemek sipariş uygulaması olan Tencere Ev Yemekleri’nin gerek menüleri gerekse de sipariş detayları sayfası üzerinde düşünülerek hazırlanmış. Menüler ana, yan, tatlı ve içecek olarak kategorilere ayrılmış olarak karşınıza çıkıyor. En güzeli de siparişinizi vereceğiniz vakit öneriler alabiliyorsunuz. Örneğin; kuru fasulye siparişi verirken yanında pilav, cacık ister misiniz? tarzında sorularla karşılaşıyorsunuz. Menü seçiminde zorlananlar için harika düşünülmüş. Sipariş sayfasında dikkat çeken diğer bir nokta da detaylar bölümü. Yemeğin içindekleri ve besin değerlerini ayrı ayrı görebiliyorsunuz. Hastalıktan dolayı veyahut keyfi olarak belirli yiyeceklerden uzak duruyorsanız buraya göz atmanızı öneririm.

Günlük üretilen yemekleri sunan Tencere Ev Yemekleri iPhone uygulamasında siparişinizi takip etme şansına sahipsiniz. Ancak diğer uygulamaların yaptığı gibi “Siparişiniz hazırlandı, yolda.” şeklinde değil yemeğinizi kapınıza kadar ulaştıran moto-kuryeyi takip edebiliyorsunuz. Kısacası “Yemek nerede kaldı” sorusuna da son veriyor.

Tencere Ev Yemekleri iPhone uygulaması, sıklıkla dışarıdan yemek söyleyenler, ev yemeklerine özlem duyanlar için önerilebileceğim harika bir uygulama.

YORUMLAR