Text2Pic 3.1.1 (ios)

Text2Pic

Text2Pic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Text2Pic uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan ücretsiz olarak fotoğraflarınıza yazı ve müzikler ekleyebilirsiniz.

Text2Pic uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının fotoğrafçılık işlemleri için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalardan bir tanesi ancak aynı kategorideki benzer uygulamalardan biraz farklı olduğunu söyleyebilirim. Kullanıcıların resimlerine yazılar, sesler ve müzikler eklemelerine izin veren uygulama, daha sonra bunları sosyal ağlardaki hesaplarınızdan arkadaşlarınızla paylaşmanıza da olanak tanıyor. Her ne kadar ilk başta bu tanımlama biraz garibinize gidecek olsa da, uygulamaya göz attığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Fotoğraflarınıza kendi müziklerinizi kolayca ekleyebildiğiniz gibi, dilerseniz müziklerin sadece belli anlarını da kırparak ekleyebilir ve böylece istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. Yazı eklemeleri yapmak da bir o kadar kolay ve uygulamanın basit arayüzünde yazıları düzenleme işlemlerini hemen yapabiliyorsunuz.

Resimlerinize nasıl yazı ve müzikler ekleyebileceğinizden emin değilseniz, uygulama içerisinde hazır olarak gelen şablonlardan da faydalanabilir ve böylece yerleşimler konusunda sorunlar yaşarsanız çözüme ulaşabilirsiniz. Eğer fotoğraflarınızın diğerleri ile paylaşabileceğiniz kadar güzel olmadığını düşünüyorsanız uygulamada bulunan filtre ve efektlerden de faydalanabilir, böylece çok daha iyi görünebilirsiniz.

Tüm işlemler tamamlandığında, düzenlenmiş fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla sosyal ağ hesaplarınızdan ya da fotoğraf paylaşma uygulamalarından kolayca paylaşabilirsiniz. Uygulamanın içerisinde reklamlar bulunuyor ancak uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak isteyenler bu reklamlardan kurtulabilirler.

YORUMLAR