The Beginning

The Beginning
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Beginning klasik tarzda bir mobil uçak savaşı oyunudur

The Beginning 90'lı yıllarda bir hayli popüler olan shoot em up türündeki oyun yapısını mobil cihazlarımıza başarılı bir şekilde aktarmayı başaran bir uçak savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Beginning'de uzayın derinliklerinde geçen bir maceraya atılıyoruz. Oyunda bütün olaylar uzaylı bir ırkın evreni yok etmeye yeltenmesiyle başlıyor. Bu tehdidi ortadan kaldırmak için ise son umut olarak 3 kahraman pilot ortaya çıkıyor. Bu kahraman pilotlar farklı savaş gemileriyle uzaya açılıyorlar ve uzaylıların yaşadıkları gezegenleri ziyaret ederek onları yok etmeye çalışıyorlar. Biz de onlara eşlik ediyoruz ve maceraya ortak oluyoruz.

The Beginning'de bize 3 savaş gemisinden birini seçme imkanı veriliyor. Bu gemiler kendilerine has saldırı şekillerine, avantajlara ve dezavantajlara sahipler. Kendi oyun stilinize en uygun olan gemiyi belirledikten sonra görevlere başlıyorsunuz. Bu görevlerde farklı türde düşman gemileriyle karşılaşıyoruz. Temel amacımız ise mermilere yakalanmadan ekrandaki bütün düşmanları yok etmek. Oyunda uçağımızı kuşbakışı kamera açısıyla yönetiyoruz. Ekranda dikey olarak ilerlerken sürekli yeni düşmanlar karşımıza çıkıyor. Belli bir sayıda düşmanı yok ettiğimizde bölüm sonu canavarına geliyoruz. Bu savaşlarda daha zorlu bir mücadele bizi bekliyor.

The Beginning güzel grafikleri ve yoğun aksiyonuyla kısa sürede bağımlılık yapabilen bir mobil oyun.