The Branch 1.0 (ios)

The Branch

1.0
The Branch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Branch'ta zorlu engellerle doldurulmuş bir parkurda ilerlemeye çalışıyoruz.

The Branch, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Beceri oyunlarıyla nam salmış bir üretici olan Ketchapp imzası taşıyan bu oyunda çıkıntılara sahip bir parkur üzerinde ilerlemeye çalışıyoruz.

Zaten oyunun adı da (Türkçe'de dal anlamına geliyor) konseptiyle tamamen uyum içerisinde. Dallı budaklı yollarda ilerlemek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Ekrana her dokunduğumuzda karakterimizin üzerinde bulunduğu yol kendi ekseni etrafında dönüyor. Bu fonksiyonu kullanarak önümüze dal geldiğinde yolu döndürmeli ve ilerlemeye devam etmeliyiz.

Oyunu zor kılan detaylar arasında gerimizde bıraktığımız yolun kırılarak ekrandan ayrılması geliyor. Bu yüzden son derece hızlı ilerlememiz gerekiyor aksi halde kırılan yolla birlikte biz de ekrandan düşebiliriz.

Bu tarz oyunlarda gördüğümüz gibi ne kadar ileri gidersek en yüksek skorumuz da o oluyor. Oyundaki görevimiz sadece sorunsuzca yol almak değil aynı zamanda serpiştirilmiş olan puanları da toplamak.

Gösterişten uzak atmosferiyle beğenimizi kazanan The Branch, boş zamanlarında eğlenceli bir beceri oyunu oynamak isteyen oyunseverlerin denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR