The Chub

The Chub
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İlginç hikaye yapısıyla öne çıkan The Chub'da kiloları yüzünden cehenneme düşmüş bir karakteri kurtarmaya çalışıyoruz.

The Chub ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunlardan bir tanesi. iPhone ve iPad cihazlarda çalışabilen oyunda tam cennete gidecekken fazla kiloları yüzünden cehenneme düşmüş şişko karakterimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Hikaye olarak kulağa oldukça ilginç gelen The Chub'ta başarılı olup cennete ulaşmak istiyorsak engellere dikkat etmeli ve bir yandan da yemek yemeye devam etmelisiniz. Farklı yerlere serpiştirilmiş yiyecekleri toplayarak karakteri canlı tutmalıyız. Bu tarz bir oyunda, üstelik de cehennemdeyken düşman gelmezse olmaz değil mi? Yapımcılar da aynı fikirde olacak ki oyunu farklı düşman tipleriyle hem ilginç bir hale getirip hem de işimizi biraz zorlaştırmışlar. Bu düşmanlardan kaçmalı ve yolumuza çıkan her türlü engeli aşmalıyız.

Bu görevde kullaanbileceğimiz farklı türde silahlar ve araçlar mevcut. Yeri geldiğinde düşmanlardan kaçmak için ışınlanıyoruz yeri geldiğinde lezzetli pizzaları ve dondurmaları toplamaya çalışıyoruz. Bu döngüde oyun oldukça eğlenceli bir çizgide ilerliyor ve monotonlaşmıyor. Oyunda ilk 6 bölüm ücretsiz olarak sunulmakta.

Siz de farklı hikaye yapısı, eğlenceli teması ve bölümleriyle dikkat çeken bu oyunu ücretsiz olarak hemen deneyebilirsiniz.

YORUMLAR