The Deep: Sea of Shadows 2.0.1 (ios)

The Deep: Sea of Shadows

The Deep: Sea of Shadows
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Deep: Sea of Shadows, popüler animasyon dizisi The Deep'ten mobil oyunlara uyarlanan, iPhone ve iPad cihazlarda kullanıma uygun olan bir mobil aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen The Deep: Sea of Shadows mobil oyunu, popüler animasyon dizisi The Deep’ten mobil oyun platformuna uyarlanan eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

The Deep: Sea of Shadows mobil oyunundan özellikle The Deep dizisini izleyen kullanıcıların oldukça keyif alması muhtemel. Zira oyunda diziden esintiler görmeniz mümkün. Diziye aşina olmayan kullanıcılar ise Lemuria, Aronnax gibi isimleri sıfırdan öğrenmek durumunda ancak o da oyunu oynamaya başladığınızda kendiliğinden öğrenilen detaylar aslında.

Oyunda Aronnax isimli dev bir gemiyi kumanda ederken, okyanus derinliklerine inme zamanı geldiğinde dev bir şövalye zırhıyla kendinizi koruyacaksınız. Okyanus yaşamını tehlikeye atan karanlık bir sırrı aydınlatmanız gereken oyunda hareket etmek için ekranı kaydırmanız yeterli olacaktır. Ayrıca radar tarayıcınız ile okyanusu tarayabilir ve yaratıklar hakkında araştırma yapabilirsiniz. 8 güçlü zırh seçeneği ve çeşitli yeteneklerle de zırhlarınızı geliştirebilirsiniz. Keyifle oynayacağınız The Deep: Sea of Shadows mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR