The Great Martian War 1.2.0 (ios)

The Great Martian War

The Great Martian War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Great Martian War, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça farklı bir konu üzerine kurulu ücretsiz bir koşu oyunudur.

The Great Martian War, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri savaş temasıyla harmanlanmış olan sürükleyici ve aksiyon dolu bir koşu oyunudur.

Dünya'nın Marslılar tarafından işgal edildiği bir Dünya'da 1913 yılında geçen oyunda amacımız, kontrolünü elimize alacağımız Gus Lafonde adlı keşif askeri ile savaş alanında karşımıza çıkan engelleri atlatarak ve olabildiğince uzun mesafe koşarak, düşmanların zayıf yönlerini bulmaya çalışmaktır.

Adeta cehenneme dönmüş bir savaş alanında koşmak hiç de düşündüğünüz kadar kolay olmayacak. Sizleri bekleyen sayısız engeller arasında; sinsice yerleştirilmiş kara mayınları, Mars savaş makineleri, lavlarla dolu hendekler, savaş tankları, havan topları ve çok daha fazlası var. Tüm bu engelleri arkanızda bırakarak Dünya'nın kurtuluşunu sağlamak sadece sizin elinizde.

Genel olarak klasik koşu oyunlarının mekaniğine sahip olan The Great Martian War'u rakiplerinden farklı kılan en büyük özelliği, oyun içerisinde işlenmiş olan savaş teması diyebilirim.

 

Savaş alanında yapacağınız keşif sırasında karşınıza çıkan malzemeleri toplayarak, her koşu sonunda karakterinizin sahip olduğu özellikleri geliştirerek daha uzun mesafeleri çok daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde yer alan başarım sistemi sayesinde tamamlamanız gereken görevleri yerine getirerek, oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Gezegeni Marslı işgalinden kurtararak o eski güzel günlerine döndürmek için elinizden geleni yapmaya hazır mısınız? Cevabınız evetse The Great Martian War'u hemen iOS cihazlarınız üzerine kurarak oynamaya başlayabilirsiniz.

The Great Martian War Özellikleri:

  • Sonu gelmeyen heyecan ve aksiyon dolu bir oynanış
  • Etkileyici 3 boyutlu grafikler ve sizi tamemen oyuna bağlayacak gerçekçi ses efektleri
  • Oyun içi başarım sistemi sayesinde farklı başarımları tamamlama şansı
  • Dinamik içerikler sayesinde sürekli olarak yenilenen özellikler
  • Güçlendiriciler sayesinde yönetebileceğimiz karakteri geliştirebilme
  • ve çok daha fazlası

YORUMLAR