The Horus Heresy: Drop Assault 1.0.6 (ios)

The Horus Heresy: Drop Assault

The Horus Heresy: Drop Assault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Horus Heresy: Drop Assault uzak gelecekte geçen fantastik bir strateji oyunudur

The Horus Heresy: Drop Assault eğer Warhammer 40000 evreninde geçen fantastik bir macera yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz online bir oyun olan The Horus Heresy: Drop Assault'da uzak geleceğe yolculuk ederek evrenin kaderini belirlemeye çalışıyoruz. Oyunda bütün olaylar İmparatorluk güçleri ve Uzay birlikleri arasında iç savaş çıkmasıyla başlıyor. Gezegenlerin yıkımına sebep olmuş bu savaşta farklı taraflardan birini seçebiliyor ve mücadeleye başlayabiliyoruz. Oyunda PVE görevleri yapabildiğimiz gibi diğer oyuncularla çarpıştığımız gerçek zamanlı PVP karşılaşmaları da yapabiliyoruz. Çok oyunculu altyapıya sahip olan The Horus Heresy: Drop Assault'u oynayabilmeniz için internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.

The Horus Heresy: Drop Assault oldukça yüksek kaliteye sahip grafiklerle donatılmış bir oyun. İnşa ettiğimiz binalarımızın ve ürettiğimiz askerlerin yanında görsel efektler de göze hoş görünmekte. Oyun içerisinde ordularımızı geliştirebilmemiz için kaynak topluyoruz, çeşitli binaları inşa ederek yeni teknolojileri keşfediyoruz. Benzer şekilde savunma sistemlerimizi de geliştirerek diğer oyuncuların saldırılarına karşı koyabiliyoruz.

The Horus Heresy: Drop Assault'u iPhone 4S ve üst versiyonu telefonlarda ve iOS 7.0 işletim sistemine sahip tabletlerde oynamanız tavsiye edilmektedir.