The Legend of Holy Archer 1.0.2 (ios)

The Legend of Holy Archer

The Legend of Holy Archer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    69

  • ÜRETİCİ

    SummerTimeStudio Co.,ltd

The Legend of Holy Archer başarılı bir ok atma oyunudur

The Legend of Holy Archer iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz ve ok atma yeteneklerinizi sınayabileceğiniz bir okçuluk oyunudur.

The Legend of Holy Archer özel bir hikayeye sahiptir. Oyunda herşey efsanelere konu olmuş bir krallığın yakınlarında ortaya çıkan bir şeytan deliğiyle başlıyor. Hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkan bu delikten kana susamış canavarlar fırlamakta ve krallığı tehdit etmektedir. Bu durumu durdurabilecek tek kişi ise yay ve okuyla canavarların karşısına dikilen okçumuzdur. Okçumuz bizzat kral tarafından kutsanmış oklar fırmatmaktadır ve krallığının son umududur. Okçumuzun kontrolünü elimize alarak canavarları krallığa yaklaşmadan durdurmalı ve krallığımızı korumalıyız.

The Legend of Holy Archer eğer Dead Trigger 2'deki sniper görevlerini hatırlıyorsanız size yabancı gelmeyecek bir oyundur. Oyunda bize belirli sayıda oklar veriliyor ve devasa canavarları bu oklar tükenmeden öldürmemiz isteniyor. Oyunda okumuzu fırlattıktan sonra gerçek zamanlı olarak kontrol ediyoruz ve hedefine ulaşmasını sağlıyoruz. Bu iş dokunmatik kontroller sayesinde kolayca yapılabilmekte. Oyunda canavarlar haricinde bölümlere hazine sandıkları ve çeşitli bonuslar serpiştirilmiş. Bu bonus ve hazineleri vurarak altın kazanabiliyor veya canavara yüksek hasar verecek güçlendirmeleri toplayabiliyoruz.

The Legend of Holy Archer grafik olarak oldukça başarılı bir oyun.

YORUMLAR