The Sims Mobile 1.0.0 (ios)

The Sims Mobile

The Sims Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Sims Mobile, PC platformunun popüler hayat simülasyonu oyunu The Sims'in iPhone/iPad'de oynanabilen sürümü.

The Sims Mobile, 2000 senesinde çıkan hayat simülasyonu oyunu The Sims’in PC versiyonu kadar başarılı mobil sürümü. iOS platformunda da ücretsiz indirilmeye sunulmasıyla şaşırtan popüler simülasyon oyunu hem iPhone hem de iPad’de rahat, keyifli oynanış sunuyor. Türkçe olduğunu da baştan söyleyeyim.

Sosyal yönü ağır basan simülasyon oyunlarından The Sims’in mobil platforma uyarlanmış özel sürümü The Sims Mobile da Electronic Arts’ın imzasını taşıyor. Ücretsiz ve de Türkçe dil desteğiyle gelmesiyle The Sims hayranlarının hemen indirip oynayacağını düşünüyorum.

Grafikler mobilde de tek kelimeyle şahane; özellikleri karakter yüzleri ve objeler kalitesini gösteriyor. Oynanış tarafında ise orijinal  bilgisayar sürümüne bağlı kalınmış; mobil diye kırpma yapılmamış. Karakterinizi detaylı olarak oluşturma, kişiliklerini belirleme, hobilerine karar verme, yaşayacakları evi tasarlama – türlü eşyalarla dekore etme, çılgın partiler düzenleyip yeni arkadaşlıklar kurma ve daha saymakla bitmeyecek özellik mevcut.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR