The Tribez 1.6.9 (ios)

The Tribez

The Tribez
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Tribez, iOS kullanıcılarının iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri eski çağlarda geçen ücretsiz bir strateji oyunudur.

The Tribez, iOS kullanıcılarının iPad'leri üzerinde oynayabilecekleri ve kendi ilkel taş devri köylerini inşa ederek kabilelerini yönetecekleri oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir strateji oyunudur.

Şefin tavsiyeleri doğrultusunda kabilenizin ekonomisini geliştireceğiniz, yeni topraklar keşfedebileceğiniz, teknolojik alanlarda ilerleyebileceğiniz ve hatta dinazorları bile evcilleştirebileceğiniz oyun gerçekten çok keyifli bir oynanışa sahip.

Sıradan bir strateji oyunundan çok daha fazlasını oyunseverlere sunan The Tribez'da sizleri; macera dolu bir yolculuk, denizler ve dağlar arasında keşfedilmeyi bekleyen gizli kalmış topraklar, birçok gizem ve sırlar bekliyor.

 

Kabilenizin size, sizin de kabilenize ihtiyaç duyduğunuz oyunda, yapacağınız görevler sonrasında kazanacağınız deneyim puanlarıyla seviye atlayabilir ve yeni görevlerin açılmasını sağlayabilirsiniz.

Muhteşem grafikleri, eğlenceli animasyonları ve etkileyici ses efektleriyle kendinizi adeta yaşayan bir oyun dünyasının içerisinde bulmanızı sağlayacak olan The Tribez'ı tüm iPad kullanıcılarının denemesini öneririm.

The Tribez Özellikleri:

En ince ayrıntılarına kadar muhteşem grafikler
Canlıymış hissini uyandıran yaşayan animasyonlar
Etkileyici ses efektleri
Yüzlerce obje, karakter, yapı ve dekorasyon malzemeleri
Kendi taş devri imparatorluğunuzu geliştirmek için sahip olduğunuz sınırsız olanaklar
Düzinelerce farklı görev
ve çok daha fazlası

YORUMLAR