Themeboard 1.0 (ios)

Themeboard

1.0
Themeboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Themeboard iOS cihazlarını farklılaştırmak isteyen kullanıcılara hitap eden bir kişisselleştirme uygulaması.

Themeboard iOS cihazlarını kişiselleştirmek isteyen kullanıcıların tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri bir uygulama olarak öne çıkıyor. Uygulamanın en büyük özelliklerinden bir tanesi dünyanın her yerinden tasarımcıların oluşturdukları çalışmaları tek bir yerde topluyor olması. Bu sayede sınırlı sayıda temalar arasına sıkışmak yerine farklı seçenekler arasından seçim yapabiliyoruz.

Bildiğiniz gibi iOS cihazlar bu tarz konularda kullanıcılara çok fazla bir alternatif sunamıyor. Bu konuda başarılı olarak niteleyebileceğimiz çok fazla bir çalışma olmadığından ötürü Themeboard bir adım öne çıkıyor. Uygulama son derece kolay kullanılan bir arayüze sahip. Farklı temalar arasında arama yapıp aradığınızı bulana kadar yeni seçeneklere göz atabiliyorsunuz.

Themeboard’da yer alan klavyeler sadece tema olarak farklılaşmıyor. Özellik olarak da pek çok yeniliği beraberinde getiriyorlar. Bir başka deyişle bu uygulamayla birlikte cihazınızın klavye tasarımını değil aynı zamanda kullanım özelliklerini de geliştiriyoruz.

Eğer iOS cihazınızın görünümünü farklılaştırmak istiyorsanız Themeboard’u mutlaka kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.