Thief Lupin! 1.1.7 (ios)

Thief Lupin!

Thief Lupin!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31

  • Üretici

    Bluewind

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Thief Lupin, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz retro tarzda bir beceri ve platform oyunudur. Eskilerin daha iyi bileceği, 1900'lü yıllarda adını çok duyurmuş olan hırsız Arsene Lupin adlı karakterden esinlenilerek geliştirilmiş oyun bence gayet başarılı ve eğlenceli olmuş.

Oyunun oynanış tarzı klasik eski atarilerde oynadığımız oyunları anımsatıyor diyebilirim. Karakterinizi yan taraftan bakarak kontrol ediyorsunuz, hopluyor, zıplıyor ve engelleri aşmaya çalışıyorsunuz.

Konsept hırsızlık olduğu ve Lupin dünyanın en becerikli hırsızı olduğu için de tahmin edebileceğiniz gibi binalara girip hırsızlık yapıyorsunuz. Bunun için gerçekleştirmeniz gereken bazı hareketler bulunuyor.

Oyunu orijinal yapan ve diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise her bölümde bu hareketlerin değişiyor olması diyebilirim. Bu sayede tekrara düşmediği için oyunu uzun süre sıkılmadan oynayabiliyorsunuz.

Elbette bu esnada girdiğiniz binalardaki tehlikelere de dikkat etmeniz gerekiyor. Binalardan toplayabildiğiniz kadar hazine ve kıymetli taş toplamalısınız. Daha sonra bu taşları da ekipmanlarınızı ve yeteneklerinizi geliştirmede kullanabiliyorsunuz.

Oyunda 300'den fazla birbirinden farklı bölüm bulunuyor ve her bölümün yani binanın tepesinde de bir bölüm sonu canavarı ile karşılaşıyorsunuz. Bu da oyunu daha zorlayıcı ve dağa eğlenceli kılıyor diyebilirim.

Eğer siz de retro tarz oyunları seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR