Think

1.5
Think
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Think, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayarak görsel düşünme yeteneğinizi geliştirebileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS bulmaca oyunudur.

Think, gösterilen resimlerin ifade ettiği kelimeleri doğru tahmin etmeye çalışacağınız bir iOS bulmaca oyunudur. Tamamen ücretsiz olan bu oyunu iPhone ve iPad'lerinize indirerek sizde hemen oynayabilirsiniz.

İlk insanların sadece resim ve semboller ile anlaştığı zamanlardan esinlenerek yapılan oyunda, bakalım günümüz insanları bu özelliğini koruyarak hala resimlerden kolay bir şekilde doğru anlamları çıkarabileceklermi düşüncesi ile oluşturulmuş. Görsel düşünce yeteneğinizi geliştirmek ve beyin jimnastiği yapmak için en iyi bulmaca oyunlarından biri olan Think'in oynanışı da oldukça sade ve basit. Ekranda göreceğiniz resimlerin hangi kelimeyi ifade ettiğini doğru tahmin etmeniz gerekiyor. Örneğin koşan bir adam gördüğünüzda koşmak yada koşu kelimeleri doğru cevap olacaktır. Ayrıca uygulamanın desteklediği dil İngilizce olduğu için, İngilizce pratik yapmak isteyen iOS kullanıcıları da bu oyundan faydanalabilir.

Oyunda bulunan ipucu sistemi, diğer oyunlara göre çok daha akıllıca ve başarılı. Bu türdeki diğer oyunlarda doğru kelimeyi bulmanız için, kelimenin bazı harfleri sunuluyor. Fakat Think'de doğru kelimeyi bulmanız için yavaş yavaş bir yönlendirme ve sizi düşünmeye zorlama sistemi var. Bu sayede zorlansanız bile bir süre sonra doğru cevaba ulaşabiliyorsunuz.

Özellikler:

  • 30 bölüm içerisinde yer alan birbirinden farklı 360 bulmaca
  • Etkileyici grafik ve müzikler
  • Oynadıkça bağımlılık yapması
  • Ücretsiz
  • Beyin jimnastiği yapma

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz güzel bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Think uygulamasını mutlaka denemelisiniz. Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR