Threema 1.8 (ios)

Threema

1.8
Threema
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Threema, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş güvenlik önlemlerine sahip bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır.

Threema, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullanabilecekleri ve kişisel gizliliği ön planda tutan güvenilir bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır.

İsviçre merkezli bir mobil mesajlaşma uygulaması olan Threema'nın tüm sunucuları yine İsviçre üzerinde yer almaktadır ve kişisel verilerinizin herhangi birinin eline geçmemesi konusunda oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır.

Gelişmiş şifreleme algoritması sayesinde göndermiş ve almış olduğunuz tüm mesajların siz ve gönderen kişi dışında herhangi biri tarafından okunmadığına emin olabileceğiniz uygulama, bu konuda oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır.

Hatta bu noktada güvenlik önlemlerini abartan uygulama, sizin dışınızda birini bırakın, uygulamanın yer aldığı sunucular üzerinde çalışan operatörlerin bile göndermiş ve almış olduğunuz mesajları görüntülemesine izin vermemektedir.

Çevrimiçi gizliliğine ve güvenliğine önem veren kullanıcıların ilk tercih ettikleri mobil mesajlaşma uygulamalarından biri olan Threema, diğer mesajlaşma uygulamaları üzerinde yer alan mesajlaşma, resim gönderme, video gönderme ve konum paylaşma gibi özellikleri de sizlere sunmaktadır.

Threema Özellikleri:

  • Baştan sona şifreleme algoritması ile mesajlarınız, resimleriniz, videolarınız ve GPS konumlarınız güvende
  • Kişi listesi senkronizasyonu
  • Resim ve video gönderme
  • Konum paylaşma
  • ve çok daha fazlası

YORUMLAR