ThrowBack 001 (ios)

ThrowBack

001
ThrowBack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ThrowBack, iOS cihazlarınız aracılığıyla çektiğiniz fotoğrafları gelecek bir tarihte size yollayan yenilikçi bir uygulamadır.

ThrowBack, iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları aracılığıyla çektikleri fotoğrafları gelecek bir tarihte e-posta yoluyla kendilerine gönderen oldukça yenilikçi ve farklı bir fotoğraf çekme uygulamasıdır.

iPhone ve iPad'iniz ile çektiğiniz fotoğrafları akıllı telefonunuz veya tabletiniz üzerine kaydetmeyen uygulama, 1 ay ile 5 yıl arasında değişen rastgele bir zaman sonunda fotoğraflarınızı size e-posta aracılığıyla göndermektedir.

Geçmişte çektiğiniz fotoğrafları tam unuttuğunuz anda sizlere tekrar hatırlatacak olan uygulama, çekilmiş olduğunuz fotoğraf karelerini günümüzde karşınıza çıkararak yüzünüzde bir tebessüm oluşmasına yardımcı olur.

Kullanıcıların karşısına oldukça yenilikçi bir fikirle çıkan uygulama, geçmiş günlerini sonraki zamanlarda hatırlamak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir çözüm sunmaktadır.

Oldukça sade ve kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olan uygulama ile tek yapmanız gereken fotoğrafları çekmek ve gelecekte hangi e-posta adresleriyle paylaşılacağını belirlemektedir.

Farklı bir fotoğraf çekme uygulaması ve fotoğraf çekme deneyimi arayan kullanıcıların ThrowBack'i mutlaka denemelerini öneririm.

YORUMLAR