Til Morning's Light 1.0.2 (ios)

Til Morning's Light

Til Morning's Light
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Til Morning's Light yüksek kaliteli görselleri ve ilgi uyandırıcı hikaye yapısıyla dikkat çekiyor.

Til Morning's Light, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca odaklı macera oyunu olarak dikkatleri çekiyor. Bir mobil oyun için yüksek sayılabilecek bir fiyat etiketine sahip olan Til Morning's Light, bu paranın karşılığını kaliteli grafikleri, çekici hikayesi ve yaşattığı farklı oyun deneyimiyle kesinlikle veriyor.

Oyunda Erica Page isimli bir genç kızın kontrolünü alıyoruz. 200 yıllık lanetin etkisinde olan bir malikanede sıkışıp kalan Erica, hem laneti kaldırmak hem de malikaneden kurtulmak için amansız bir mücadelenin içerisine giriyor.

Bu serüven boyunca karşımıza çok sayıda fantastik ve tehlikeli varlıklar çıkıyor. Hayaletler, dev yaratıklar ve şeytani ruhlarla mücadele ederek, bir yandan da bulmacaları çözüm sona bir adım daha yaklaşmaya çalışıyoruz. Erica malikaneden çıkabilmek için sabaha kadar vakte sahip. Sabahın ilk ışıklarında çıkamamış olursa ne yazık ki malikanede hapsolacak ve hayalete dönüşecek. Bu yüzden oyunda hızlı olmamız gerekiyor.

Oyun içerisindeki atmosfer gerçekten çok kaliteli bir yapıda sunuluyor. Çalan müzikler, efektler, görsel animasyonlar ve diyaloglar sayesinde oyunun kalite algısı çok yüksek seviyelerde.

YORUMLAR