Tile 1.0.10 (ios)

Tile

Tile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tile, anahtarlık, cüzdan ve laptop gibi günlük yaşamda sıklıklı kullandığınız eşyaları kaybetmemeniz yada kaybetseniz bile kolayca bulmanız için geliştirilen bir iOS uygulaması.

Tile, kaybolan eşyalarınız kaybetmemeniz için geliştirilen akıllı bir sistem. iOS platformu için bir süredir bulunan uygulamanın Android versiyonu da çıktı. Öncelikle söylemem gerekiyor ki, bu uygulamayı kullanarak kaybolan eşyalarınızı bulabilmeniz için Tile kutucuklarından satın alıp, kaybolmasını istemediğiniz eşyalarınıza takmanız gerekiyor. Tile kutularından satın almak için tıklayınız.

Tile kutucuklarından ihtiyacınıza göre farklı adetlerde satın alabiliyorsunuz. 1, 4, 8 ve 12'li paketlerden birini seçerek aldıktan sonra kutucuklar elinize geçtiğinde uygulamayı mobil cihazınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı eşyalarınız için farklı zil sesleri atayarak kaybolan bir eşyanızı ararken nerede olduğunu daha kolay bulabiliyorsunuz.

Beyaz, kare ve ufak boyutlu Tile kutucukları ile kaybolan eşyalarınızı bulabilmeniz için kaybolmasını istemediğiniz eşyaların içerisine yada üstüne kutuyu yerleştirmelisiniz. Ufak bir deliği de olan kutucuğu anahtarlığınıza takabiliyor, çantanızın içine koyabiliyor yada laptop'ınızın üstüne yapıştırabiliyorsunuz. Bu syaede bu eşyalarınızı kaybederseniz yada bir yerde unutup hatırlamazsanız uygulama üzerinden kolayca nerde olduklarını bulabilirsiniz.

Uygulamayı çalıştırabileceğiniz iPhone modelleri iPhone 4S ve daha sonra çıkan yeni iPhone'lardır. Ayrıca cihazınızda iOS 7.0 ve üzeri yüklü olması gerkemektedir.

Özellikle unutkan kişilerin işine yarayacak olan uygulama sayesinde kaybolmasını istemediğiniz eşyalarınızı ufak bir kutucuk ile koruyabilir ve kaybetseniz bile kolayca bulabilirsiniz.