Township 2.0.0 (ios)

Township

Township
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Township, oyuncuların kendilerine özel bir şehir kurmaya çalışacakları ücretsiz ve eğlenceli bir iOS oyunudur.

Township, iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinden ücretsiz olarak oynanabilen eğlenceli ve heyecanlı bir şehir kurma oyunudur. Oyun içerisinde oyuncular, hayallerindeki şehirleri istedikleri şekilde inşa edebilirler. Şehir inşa etme dışında çiftliğinizi de yöneterek, ektiğiniz ürünleri toplamalısınız. Elde edilen ürünleri satarak para kazanabilir ve şehrinizi geliştirebilirsiniz.

Oyunda sıkı çalışarak şehirdeki halkınızı mutlu etmelisiniz. Kafeler, restoranlar, müzeler, sinemalar ve daha fazlasını açarak halkınızın sosyal aktivitelerde bulunmasını ve bu sayede huzurlu yaşamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehrinizi güzelleştirmek için bir çok bina inşa edebilirsiniz.

Şehir inşa etme oyunlarında görmeye alışık olmadığımız çiftçilik bölümü de bulunan oyunda, tarlalarınıza meyve ve sebzeler ekerek onları yetiştirmenize olanak sağlamaktadır. Sorunsuz ve kolay bir kontrol mekanizmasına sahip olan Township ile şehrinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz. Ayrıca dünyaca ünlü bazı yapıtları oyun içinde inşa ederek şehrinize görkemli bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Etkileyici sesler ile birlikte grafikler de oyunun oynanma keyfini arttırmaktadır. Ayrıca oyunun sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde puanlarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca oyundaki ürünlerinizi Facebook ve Game Center üzerindeki arkadaşlarınız ile değiş tokuş yapabilirsiniz.

YORUMLAR