Toy Engine

Toy Engine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toy Engine sayesinde kendi oyunlarımızı teknik bilgiye ihtiyaç duymadan tasarlayabiliyoruz.

Toy Engine, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir oyun tasarlama uygulaması olarak öne çıkıyor. Kendi oyunlarımızı tasarlamak amacıyla kullanabileceğimiz bu işlevsel uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Toy Engine ile oyun geliştirmek tahmin ettiğinizden çok daha kolay bir hale gelmiş. Teknik bilgiye ihtiyaç olmadan kendi oyunlarımızı tasarlayabiliyor oluşumuz açıkçası epey hoşumuza giden bir özellik oldu. Elbette Toy Engine'i kullanarak son teknoloji ürünü ve göz alıcı oyunlar yapmak pek mümkün değil fakat büyük bir hayran kitlesine sahip olan basit beceri ve side-scroller oyunlarınızı rahatlıkla geliştirebilirsiniz.

Uygulama ile oyun geliştirebilmek için ekranda sunulan araçları kullanabiliyoruz. İstediğimiz objeyi veya birimi seçip ekrana eklememiz yeterli oluyor. Karakterlere, mekan tasarımlarına ve kontrollere bu ekran üzerinden karar veriyoruz. Uygulaması çok basit olduğu için her yaştan kullanıcı rahatlıkla kendi oyunlarını tasarlayabilir.

Toy Engine'in temel vaadi oyunseverlere kendi side-scroller oyunlarını tasarlama şansı vermesi. Testlerimiz esnasında bunu başarıyla yerine getirdiğini gördük. Siz de kendi oyunlarınızı geliştirmek istiyor fakat teknik bilgi eksikliği yüzünden başlayamıyorsanız Toy Engine size büyük yardımda bulunacaktır.

YORUMLAR