TrabeePocket 1.1.9 (ios)

TrabeePocket

TrabeePocket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TrabeePocket ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak gezi bütçelerinizi oluşturabiliyorsunuz.

TrabeePocket uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının yurtiçi yahut yurtdışı gezilerinde sahip oldukları bütçeyi daha kolay bir şekilde yönetebilmek amacıyla kullanabilecekleri ücretsiz kişisel finans ve gezi bütçesi uygulamaları arasında yer alıyor. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan ve gezilerinizde maddi kaynaklarınızı daha kolay yönetmenize yardımcı olan uygulamanın bazı özellikleri uygulama içi satın alma seçenekleri gerektiriyor ancak temel özelliklerinin çoğu kullanıcı için yeterli olacağına inanıyorum.

Uygulamayı kullanırken gezinizin tam bütçesini girebiliyor, daha sonra harcamalar yaptıkça bu harcamaları ana bütçeden düşebiliyorsunuz. Tabii ki daha sonra parça parça hangi şeylere ne kadar harcadığınızı görme ve inceleme imkanınız da mevcut. Kredi kartınızı da harcamalara dahil edebilmeniz sayesinde cebinizde para kalsa bile ana bütçenizi aşmayacağınızdan da emin olabiliyorsunuz.

Ücretli satın alma seçeneklerinin sağladıkları avantajları ise kısaca listelemek gerekirse;

  • Kendi para biriminize dönüştürme
  • Çoklu para birimi desteği
  • Kişiselleştirilebilir kategoriler
  • Harcama raporu
  • PDF ve CSV formatlarında rapor kaydetme

Çalışması esnasında pek çok özelliği için internet bağlantısı gerektirmeyen uygulama, böylece yurtdışındaki internet sorunlarında da kesintisiz bir şekilde kullanılabiliyor. Fakat döviz dönüştürme ve hesaplama gibi bazı işler için bağlantı gerekeceğini de aklınızdan çıkarmayın.

Gezi bütçelerini kolayca yönetmek isteyen kullanıcıların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.