Troll Face Quest Video Memes 1.0.0 (ios)

Troll Face Quest Video Memes

Troll Face Quest Video Memes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Troll Face Quest Video Memes mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Troll Face Quest Video Memes içinizdeki trollü açığa çıkarmanız için size beklediğiniz fırsatı sunan bir mobil bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Troll Face Quest Video Memes'in bütün mantığı trolleme üzerine kurulu. Oyunda gerek sahnedeki tek kahramanı gerekse de ana kahramanın yanındaki yancıları trollemeye çalışıyoruz. Bu iş için ise derin trollük bilgi ve erdemimizin yanısıra yaratıcılığımızı konuşturmamız gerekiyor. Kimi zaman asansörde yanımızdaki adama yakalanmadan osurarak onu bayıltmaya kimi zaman da partideki gençleri çılgın danslarla coşturmaya çalışıyoruz.

Troll Face Quest Video Memes'de birçok farklı bulmaca ve mini oyun yer alıyor. Bulmacalardaki temel amacımız çeşitli araçları ve eylemleri keşfederek trolleme işini gerçekleştirmek. Bazen karşımıza gerçekten zor bulmacalar çıkabiliyor. Bu durumda kısıtlı sayıdaki ipuçlarından faydalanabiliyoruz. Bulmacalar tükenince yeni bulmacaların kilidini açmak için mini oyunlar oynayabiliyor ve puan kazanabiliyoruz. Bu oyunlarda da reflekslerimizi ve becerilerimizi konuşturuyoruz.