TRT Dünya Kupası 2014

TRT Dünya Kupası 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TRT Dünya Kupası 2014 uygulaması ile Dünya Kupası maçlarını canlı olarak izleyebilir, maç sonuçlarını takip edebilirsiniz.

TRT Dünya Kupası 2014, 12 Haziran – 13 Temmuz 2014 tarihleri arasında Brezilya’da organize edilen 20. Dünya Kupası için hazırlanmış resmi bir uygulamadır. Dünya Kupası fikstürü, günün maçları, puan durumları, gruplar, milli takımların Dünya Kupası geçmişi ve çok daha fazlasını TRT’nin resmi Dünya Kupası uygulamasında bulacaksınız.

TRT’nin Dünya Kupası’na 1 gün kala uygulama mağazalarına aldığı Dünya Kupası 2014, 4 yılda 1 düzenlenen milyonları tv başına kitleyen futbol şöleni Dünya Kupası için hazırlanmış en başarılı Türkçe Dünya Kupası uygulaması. Dünya Kupası hakkında her şey bu uygulamada toplanmış. Modern ve sade tasarlanmış arayüz üzerinden grupları, günün maçlarını, maç skorlarını takip etmek oldukça basit.

Geniş filtreleme seçeneği de sunan TRT Dünya Kupası 2014’ü benzerlerinden ayıran en büyük özellik ise Dünya Kupası maçlarını canlı olarak izlemeyi mümkün kılması. TRT 1, TRT HD ve TRT 3 Spor’da yayınlanan maçları hem canlı, hem yüksek kalitede hem de dilediğiniz zaman duraklatarak izleyebiliyorsunuz. Uygulamada dikkat çeken diğer bir bölüm ise milli takımlar hakkında detaylı bilgiler sunan “Takımlar” sekmesi. Bu bölüme girdiğinizde o takımın yer aldığı grup, kupaya katılmadan verdiği mücadele, ünlü oyuncuları, oynayacağı maçlar, Dünya Kupası geçmişi, kadrosu karşınıza çıkıyor. Tabii ki stadları tanıtan ve Dünya Kupası heyecanını aktaran spor spikerlerinin görüntülerinin toplandığı Video Galeri’yi de atlamamak gerek.

YORUMLAR