Turbo Bit 1.1 (ios)

Turbo Bit

1.1
Turbo Bit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo Bit, Android ve iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en iyi retro araba yarışı oyunlarından bir tanesidir.

Turbo Bit, sınırsız oyun yapısı ve eğlenceli oynanışı ile birlikte iOS mobil cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği araba yarışı oyunlarından bir tanesidir. Ama araba yarışı dedim diye aklınız hemen modern ve kaliteli grafiklere sahip olan üst üdzey oyunlara gitmesin. Çünkü Turbo Bit bir retro oyun. Yani grafikleri piksellerden oluşuyor ve oyunu gördüğünüzde ilk aklınıza gelecek olan şey ataride oynadığınız araba yarışı oyunları olacaktır.

Oyunda başarılı olmanın ilk kuralı sağlam reflekslere sahip olmak. Bunun nedeni ise 3 şeritli yolda ilerlerken önünüze çıkan engel ve araçları atlatma gereği. Oynaması kolay olmasına rağmen kendi aldığınız puanı sürekli yükseltebileceğiniz bir yapıya sahip olan oyunda hırs yaparak keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

Oyunda arabanız ile ilerlerken yol üzerindeki güçlendirici yetenekleri alarak daha hızlı gidebilir ve böylece dha yüksek puanlara ulaşabilirsiniz. Oyun kaza yaptığınız anda bitiyor ve yeniden başlamak zorunda kalıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile birlikte oynama fırsatı bulacağıız Turbo Bit'de yaptığınız kazaları da sosyal medya platformları üzerinde arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Farklı araba modellerinin bulunduğu Turbo Bit'i iPhone ve iPad'lerinize indirerek hemen ücretsiz olarak oynamaya başlamanızı öneririm.

YORUMLAR