Ultimate Briefcase 1.0 (ios)

Ultimate Briefcase

1.0
Ultimate Briefcase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Briefcase mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu

Ultimate Briefcase kısa süre içerisinde bağımlılığa dönüşebilen ve heyecan dolu bir oynanış sunan bir mobil beceri oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Ultimate Briefcase'de bir kıyamet günü senaryosunda başroldeyiz. Oyundaki olaylar garip savaş gemilerinin dünyayı kuşatmasıyla başlıyor. Bu gemiler silahlarını şehirlerin üzerine doğrultuyorlar ve bombardımana başlayarak insanlara zor anlar yaşatıyorlar. Bütün bu kaosun arkasındaki sır perdesi ise gizemli bir evrak çantasında saklanıyor. Biz de oyun boyunca bu evrak çantasını ele geçirmeye çalışan bir kahramanı yönetiyoruz ve heyecan dolu bir serüvene başlıyoruz. 

Ultimate Briefcase'de temel amacımız düşmanlarımız yukarıdan bize bombalar ve lazerler yağdırırken bu ateşten kaçarak en uzun süre hayatta kalmak. Bir yandan da ortaya çıkanb mücevherleri toplayarak puanımızı artırabiliyoruz. Oyun boyunca farklı mekanlar ve kahramanlar bizi bekliyor.

Ultimate Briefcase'in retro tarzdaki grafikleri ve müzikleri tatmin edici bir kalite sunuyor.

YORUMLAR