Ultimate Robot Fighting 1.0.8 (ios)

Ultimate Robot Fighting

Ultimate Robot Fighting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Robot Fighting, robot dövüşü oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

Ultimate Robot Fighting, adından da anlaşılacağı gibi bir robot dövüşü oyunu. Iphone ve iPad cihazlara ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda acımasız robotların çetin savaşlarına konuk oluyoruz.

Mobil dünyada yer alan dövüş oyunlarının en gelen problemlerinden bir tanesi kontrol imkanının kısıtlı olması sebebiyle oyuncuların çok da konforlu bir deneyim yaşayamaması. Fakat Ultimate Robot Fighting'de parmak kaydırma hareketleri baz alınan bir kontrol mekanizmasına yer verildiği için oyun esnasında kontrollere bağlı bir hata ile karşılaşmıyoruz. Injustice'ı anımsatan oyun yapısı, Injustice'ı oynayıp seven oyuncuların ilgisini çekecektir.

Kontrol edebileceğimiz üç farklı robot ile savaşlara giriyoruz. Gerekli zamanlarda değişimler yaparak düşmanlarımızın karşısına onların zayıf yönlerinden faydalanabilecek robotlar çıkartmaya çalışıyoruz.

Gelişmiş bir upgrade sistemine sahip olan oyunda kontrol ettiğimiz robotları farklı açılardan geliştirebiliyor ve bu sayede rakiplerimizin karşısına daha sağlam bir şekilde çıkabiliyoruz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Ultimate Robot Fighting türü sevenler tarafından keyifle oynayacaktır.