Underworld

Underworld
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Underworld, Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları filmindeki karakterlerin bulunduğu kart oyunu.

Underworld (Karanlıklar Ülkesi), Ocak 2017’de vizyona girecek Underworld: Blood Wars filminde oynayan karakterlerin yer aldığı kart oyunu. iOS platformuna da ücretsiz çıkan oyunda ölüm taciri vampir Selene’nin yerine geçip Lycan’ları ve onların sahiplerini öldürüyoruz. Bununla yetinmeyip kendi ırkımızın başına kafa tutuyoruz.

Hem iPhone hem de iPad’de ücretsiz oynanabilir Karanlıklar Ülkesi oyunu, serinin beşinci filmi Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları’ndan önce karşımıza çıkıyor. Oyunda filmin baş karakteri Selene’yi kontrol ediyoruz. İlk bölümlerde Lycan’larla ve sahipleriyle tek başımıza savaşıyoruz. Sonrasında vampirlerden oluşan sağlam ekibimiz oyuna dahil oluyor. Tabii ki kurt adamların da sayısı gittikçe çoğalıyor.

Lycan’ların lideri Lucian, kurt adamlarla iş birliği içerisinde olan babamız Viktor, Selene’nin aşkı Michael dahil filmdeki tüm karakterleri gördüğümüz oyunda aksiyondan ziyade strateji ön plana çıkıyor. Bir kart oyunu ancak oyunun müzik ve sesleri filmin havasına soktuğundan sürükleyici bir oynanış sunuyor.

YORUMLAR