Uptime Robot 1.0.5 (ios)

Uptime Robot

Uptime Robot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uptime Robot mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sunucu/site izleme uygulamasıdır

Uptime Robot sizi sunucu problemlerinden ötürü maddi zarara uğramaktan koruyabilen başarılı bir site izleme ve sunucu takip uygulaması olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Uptime Robot temel olarak site ve sunucu durumunuzu nerede olursanız olun gözlemlemenize imkan tanıyor. Normalde sitenizde veya sunucunuzda herhangi bir nedenden ötürü bir aksama yaşanırsa bu problemi ancak sitenizi ziyaret edince veya sunucunuzu el ile kontrol edince öğrenebiliyorsunuz. Uptime Robot bu işi düzenli aralıklarla otomatik olarka sizin yerinize yapıyor ve problem tespit ettiğinde size çeşitli kanallar üzerindne bildirimler gönderiyor. Bu sayede problem büyümeden, sunduğunuz hizmetler aksamadan gerekli önlemleri alabiliyor, maddi zarara uğramaktan kurtuluyorsunuz.

Uptime Robot çeşitli analiz yöntemlerine sahip. HTTP, anahtar kelime, ping ve port üzerinden site ve sunucu durumunuzu analiz edebilen servis herhangi bir problem söz konusu olduğunda Twitter, e-posta, Slack, HipChat, SMS gibi araçlarla size uyarılar gönderiyor. Bu sayede anında problemlerden haberdar olabiliyorsunuz.

Uptime Robot'un 24 saat aktif olarak çalışması onu alanında benzersiz bir seçenek yapıyor.