Vanguard Online 1.54 (ios)

Vanguard Online

Vanguard Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vanguard Online, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz gerçekçi bir online savaş oyunudur.

Gerçekçi bir savaş ortamınu kullanıcılara sunan Vanguard Online, İkinci Dünya Savaşını konu alıyor. iPad ve iPhone'larınız üzerinde oynayabileceğiniz oyunda online bir şekilde diğer oyuncularla savaşlara katılıyorsunuz.

Türk bir geliştirici tarafından piyasaya sürülen Vanguard Online, gerçekçi savaş sahnelerinin yer aldığı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Online olarak oynanan oyunda zorlu İkinci Dünya Savaşı sahneleri yer alıyor. Birbirinden farklı cephelerde birbirinden farklı silahlarla mücadele edebildiğimiz oyunda dilersek tank ve uçak kullanabiliyoruz. 3 farklı harita içeren oyunda rütbe sistemi de yer alıyor. Bu nedenle oyunda tecrübe kazanmanız da önemli bir faktör. Sürülebilir araçlar, keskin nişancı tüfekleri, pompalı tüfekler ve daha nice savaş ekipmanıyla Vanguard Online tüm isteklerinizi karşılayabiliyor. Oyunda odalar oluşturabilir ya da açılmış odalara katılım sağlayabilirsiniz.

Vanguard Online oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR