Vektor

Vektor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22

  • Üretici

    Cagil Bektas

Vektor farklı oyun türlerini birleştiren heyecanlı bir mobil aksiyon oyunudur

Vektor içerisinde hem bir yarış oyununu hem de aksiyon oyununu bulabileceğiniz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak inidirp oynayabileceğiniz bir oyun olan Vektor'da ana kahramanımız The Courier adlı bir motorcu. Kahramanımız insanlarını ezen ve yolsuzluklarıyla çürümüş bir düzen oluşturmuş olan bir iktidara karşı savaş vermektedir. Bu savaşta üzerine düşen görev ise kendisine teslim edilen çok gizli bilgileri yakalanmadan hedef noktaya ulaştırmaktadır. Fakat kahramanımız yola çıktıktan sonra peşine paralı askerler takılıyor ve onu yok etmeye çalışıyorlar. Biz de kahramanımıza bu macerasında eşlik ediyoruz ve onun tehlikelerden kurtulmasını sağlıyoruz.

Vektor'de bir yandan trafikte son sürat yol almaktayız. Dİğer yandan da sağımızdan veya solumuzdan bize düşmanlar saldırıyor. Bu düşmanlar bizi iterek trafikteki araçlara çarpmamızı sağlayabiliyor; bu nedenle dikkatli olmamız gerekli. Kılıcımızı kullanarak bu düşmanlara karşılık verebilmekteyiz. Oyunda standart düşmmanların yanısıra bölüm sonu canavarları da bizi bekliyor.

Vektor görünümüm olarak PlayStation 1 veya 90'lı yıllarda bilgisayarlarımızda oynadığımız oyunları andırmakta. Eğer hızlı ve heyecanlı bir oyun oynamak isterseniz Vektor'ü tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR