Video Journal

Video Journal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video Journal, iOS cihaz kullanıcılarının kısa videolar çekerek daha sonra bu videoları birleştirmesine olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir uygulamadır.

Video Journal, gelecekte baktıkça güzel günlerinizi hatırlayabilmeniz için geliştirilen uygulama iOS cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama iOS kullanıcılarıın günlük kısa videolar çekmesini ve daha sonra tüm bu günlük çekilen videoların birleştirilmesini sağlıyor. Uygulamayı kullanarak büyük ve güzel video albümleri oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için günlük video çekim saati belirlemeniz gerekiyor. Vakti geldiğinde ise uygulama sizi uyararak günlük videonuzu çekmenizi istiyor.

Gün içerisinde herhangi bir zamanda yaptığınız herhangi bir işin videosunu çekerek albüme ekleyebilirsiniz. İçerisine entegre bulunan bir takvim ile birlikte gelen uygulama günlük çekilen videoları detaylı olarak görüntülemenizi sağlıyor. Bir aylık süre tamamlandığında ise kullanıcılar tüm çekilen videoları birleştirerek güzel bir video kolajı oluşturabilir ve albümüne ekleyebilir. Ayrıca video kolajlarınıza arkaplan müziği de ekleyebilirsiniz.

Kişisel kullanım dışında iş içinde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, üzerinde çalıştığınız bir projenin günlük olarak gelişimini gösteren detaylı videolar çekebilir ve yararlı kolajlar oluşturabilirsiniz. Uygulama ile en güzel uygulayabileceğiniz video çekimleri ise bebeğinizin büyüme evresini kaydetmek. Bebeğinizin hergün videosunu çekerek büyüme sürecini kapsayan güzel video albümleri oluşturabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Günlük olarak farklı ve eğlenceli videolar çekerek hayatınızın en güzel anlarını bir araya getirmek ve ileride bu anları hatırlayarak gülümsemek istiyorsanız, Video Journal uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR