Walkr 2.0.2 (ios)

Walkr

Walkr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Walkr sayesinde hem kilo verebilir hem de eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Walkr, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, veya oynayabileceğimiz zekice düşünülmüş bir uygulama. Spor uygulaması fikrini farklı bir oyun konseptiyle birleştiren Walkr, kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Walkr temel olarak günlük olarak attığımız adımları sayıyor. Daha sonra bu adımları uzay mekiğimizi kullanarak farklı gezegenlere keşfe çıkabilmemiz için yakıt olarak biriktiriyor. Başka bir anlatımla, günde ne kadar fazla adım atarsak o kadar fazla yakıtımız oluyor ve mekiğimizde o denli uzaklara yol alabiliyoruz.

Uygulamada sunulan galaksi epey büyük ve onlarca farklı gezegene ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla uygulamayı kullananlarda sürekli bir "daha çok yürümeli ve keşif yapmalıyım" bilinci oluşuyor. Bu durum çok farkında olmasak da daha fazla hareket etmemize ve dolayısıyla daha sağlıklı bir vücuda kavuşmamıza yardım ediyor.

Arkadaşlarımızı galaksilerine ziyaretler düzenleyebiliyor olmamız, Walkr'a dair güzel olan detaylardan bir diğeri. Günlük görevlerle heyecanı daima üst seviyelerde tutan Walkr, daha fazla spor yapmak isteyen ve bunun için iyi bir bahaneye ihtiyacı olanların gözdesi olmaya aday.