Windfinder 3.4.2 (ios)

Windfinder

Windfinder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    441

  • Üretici

    Windfinder

Dünya üzerinde meydana gelen hava ve rüzgar değişimlerini anlık olarak takip etmenizi sağlayan Windfinder'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Windfinder ücretsiz olarak indirebileceğiniz kapsamlı ve güvenilir özellikleriyle ön plana çıkan bir rüzgar ve hava durumu takip uygulamasıdır. Denizcilerin karşılaştığı en büyük problemlerden birisi de sefer sırasında meydana gelen ani hava değişimleridir. Bu gibi tatsız durumların önüne geçmek için tasarlanmış olan Windfinder ile dünya çapında meydana gelen hava değişimlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Uygulamada 35.000 noktanın hava durumu bilgileri anlık olarak takip edilebiliyor. Bu bilgiye erişebilmek için Windfinder tam 10.000 farklı hava durumu istasyonundan bilgi topluyor. Bu da kesinliğin çok önemli olduğu denizcilik dünyasında önemli bir sorunu kökten çözüyor. Uygulamanın en iyi yanı ise sonraki 6 günün hava tahminlerini 3 saatlik zaman dilimleri halinde gösteriyor.

Optimize edilmiş data transferi özelliği sayesinde internet paketinizi daha verimli bir şekilde kullanan Windfinder'da kullanıcı odaklı tasarlanmış bir arayüz görev yapıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Windfinder sayesinde özellikle sık sık denize açılan kullanıcıları daha güvenli yolculuklar bekliyor.

YORUMLAR