Wipeout 2

Wipeout 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wipeout 2, tehliekli oyunlardan oluşan parkuru en hızlı şekilde tamamlamaya çalışacağınız eğlenceli ve aksiyon dolu bir iOS oyunu.

Uyarı: Oyun Türkiye'deki iPhone ve iPad sahiplerinin oynaması için aktif değildir. Farklı bir ülkede yaşıyorsanız oyunu indirebilirsiniz. Eğer Türkiye'de ikamet ediyorsanız oyunun ülkemize açılmasını beklemeniz gerekiyor.

Wipeout 2, iPhone ve iPad severlerin televizyon ekranlarının popüler yarışmalarından bir tanesi olan Wipeout'u oynayabilmesi için geliştirilen eğlenceli, heyecanlı ve ücretsiz bir iOS oyunu. Televizyon ekranlardında izlerken hem eğlendiğimiz, hem güldüğümüz hem de zaman zaman içimizin cız ettiği yarışma artık mobil cihazlarımız üzerinde oynanabiliyor.

Birbirinden zorlu oyunlar ile dolu olan yarışma parkurunu en kısa sürede tamamlayarak arkadaşlarınızı saf dışı edebilir ve en iyi oyuncu kim onlara gösterebilirsiniz. 135 farklı bölümden oluşan oyunda her gün farklı bir parkur belirleniyor ve bu parkur üzerinde yarışıyorsunuz. Oyunun ikinci versiyonu olan bu sürümde oyuna oldukça güzel karakterler eklendi. Ayrıca bu karakterleri alacağınız eşyalar ile farklı görünümlere kavuşturarak kendi özel karakterinizi oluşturabiliyorsunuz.

Eper zorlu oyunlarla dolu olan parkurda kaydıraktan kayacak, toplar üzerinde kanguru gibi zıplaya zıplaya sekecek yada yumruk duvarından yumruk yemeden koşarak geçmeye çalışacaksınız.

Günlük olarak yaptığınız girişlere ödül veren uygulama malesef Türkiye'de aktif olmadığı için şu an için indirilemiyor. Eğer farklı ülkeden kayıtlı bir iTunes hesabınız varsa oyunu şu an da indirerek oynayabiliyorsunuz. Fakat Türkiye'de oynayabilmek için yazı başında da belirttiğim gibi oyunun TR'ye aktif edilmesi gerekiyor. Aksiyon oyunu severlerin aksiyona doyacağu Wipeout 2 ülkemize açıldığında mutlaka ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.