Wokamon 2.4.1 (ios)

Wokamon

Wokamon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wokamon, spor yaparken eğlenceli vakit geçirmemizi sağlayan, ücretsiz bir egzersiz uygulaması.

Wokamon, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz bir egzersiz uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama tamamen bir oyun mantığında çalışıyor ve sporla pek ilgisi olmayanların dahi uzun süreler boyunca keyifle spor yapmalarını sağlıyor.

Wokamon'daki egzersiz işleyişi işin içine dahil edilen sevimli hayvanlar üzerinden çalışıyor. Şöyle ki, hikayeye göre Wokamon adındaki sevimli karakterler enerji kaynağı sıkıntısı çekiyorlar. Bize düşen görevse hareket ederek onlara kaynak sağlamak.

Attığımız her adım ve harcadığımız her kalori Wokamon'lara enerji olarak gidiyor. Bu sayede sürekli olarak hareket etme ihtiyacı hissediyoruz. Yaptığımız tüm egzersizler uygulama üzerinde detaylı bir şekilde kayıt altına alınıyor.

Sevimli yaratıklara enerji sağladıkça büyüdüklerini görüyoruz ve bu da bizi daha fazla ahreket etme konusunda cesaretlendiriyor. Özellikle grafikler ve tasarımlar mükemmel sıfatını rahatlıkla elde ediyorlar.

Bir zamanların vazgeçilmez oyuncakları arasında bulunan sanal bebekleri, spor ve egzersiz seanslarıyla birleştiren Wokamon, spor yapmayı sıkıcı bulan herkes tarafından denenmesi gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR