Wonder Tactics 1.0.9 (ios)

Wonder Tactics

Wonder Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wonder Tactics mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunu

Wonder Tactics anime tadında göze hoş görünen grafikleri taktiksel bir savaş sistemiyle birleştiren bir mobil RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Wonder Tactics'de fantastik bir serüvene atılıyoruz. Bu serüvene başlarken kendi kahraman takımımızı kuruyoruz. Takımımızı oluşturduktan sonra ise zindanları ziyaret ediyoruz, düşmanlarla ve güçlü bölüm sonu canavarlarıyla savaşarak ganimet elde etmeye çalışıyoruz. Bize verilen görevleri tamamladığımızda, düşmanları yok ettiğimiz de kahramanlarımız tecrübe kazanarak daha da güçlü hale geliyor.

Wonder Tactics içerisinde 250'den fazla kahraman yer alıyor. Bu kahramanları geliştirerek içlerindeki gizli yetenekleri ortaya çıkarabilmemiz ve onları süper kahramanlara dönüştürebilmemiz mümkün.

Wonder Tactics sıra tabanlı bir oyun sistemine sahip. Oyunda hamlenizi düşmanınızın hareketlerine göre belirliyorsunuz ve taktiksel oyun zekanızı konuşturuyorsunuz. Oyunu dilerseniz tek başınıza, dilerseniz online olarak diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.