WWE SuperCard 1.0.101301 (ios)

WWE SuperCard

WWE SuperCard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WWE SuperCard tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir kart oyunudur.

WWE SuperCard tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz kart oyunudur. WWE hayranları için özel olarak tasarlanmış bu oyunda sevdiğiniz tüm güreş yıldızlarını bulabileceksiniz. Oyun temel olarak kart oyunu dinamikleri üzerine kurulu. Yani güreşçi seçip ringlerde aksiyon dolu mücadelelere girmeyeceksiniz.

Her ne kadar kart oyunu olsa da WWE SuperCard’a göz alıcı grafiklere yer verilmiş. Artwork gerçekten mükemmel ve oyuncuları etkileyecek kapasitede. WWE SuperCard’da toplamda 400 açılabilir kart bulunmakta ve bu kartları kendi elinizde toplayabiliyorsunuz. Daha sonra rakibinize en uygun kartları seçerek gücünüzü ringlerde gösterebilirsiniz.

Elde ettiğiniz kartların her birini upgrade edebilirsiniz. Bir noktaya kadar upgrade etmeden ilerleyebilirsiniz fakat belli bir aşamadan sonra karakterler daha da güçleniyor ve güçlendirme yapmak kaçınılmaz oluyor. Oyunun en ilginç yanlarından bir tanesi de sürekli güncellenen kart destelerine sahip olması. Oyuncular sürekli olarak yeni oyuncularla karşılaşıyor ve bu kartları destelerine katabiliyor.

Siz de WWE hayranıysanız ve bu temayı baz alan keyifli bir kart oyunu arıyorsanız WWE SuperCad en iyi alternatiflerden bir tanesi.