X-Runner 1.0 (ios)

X-Runner

1.0
X-Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    405

  • Üretici

    DroidHen

X-Runner, uzay boşluğunda kaykayınızla birlikte gidebildiğiniz en uzak mesafeye gitmeye çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz iOS koşu oyunlarından bir tanesidir.

X-Runner, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabileceğiniz eğlenceli ve farklı koşu oyunlarından bir tanesidir. Oyunun benzer koşu oyunlarından farklı olmasının sebebi, sahip olduğu atmosferdir. Uzayın derin boşluğunda kaykayınız ile birlikte gidebildiğiniz en uzak mesafeye gitmeye çalışacağınız bu oyun ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Bu tarz oyunların en belirgin özelliklerinden biri olan bağımlılık yapma, X-Runner'da da mevcut. Oynadıkça hırsalanacağınız oyunda, uzak mesafelere gitmenizi engellemek için önünüze bir takım engeller ve objeler çıkacaktır. bu engel ve objeleri atlatmak için zıplayabilir ve şerit değiştirebilirsiniz. Oynamak ve başarılı olmak için hızlı reflekslere ihtiyacınız var. Çünkü oyunda gittiğiniz mesafe arttıkça oyunun zorluğuda artmaktadır.

iOS platformu üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir sınırsız koşu oyunu olan X-Runner'ı iPhone ve iPad'lerinize hemen indirerek biran önce oynamaya başlayabilirsiniz. Farklı ve yeni bir koşu oyunu arıyorsanız, X-Runner tam aradığınız uygulama olabilir.

Oyunun aşağıdaki oynanış videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR