Yoga.com Studio 1.2 (ios)

Yoga.com Studio

1.2
Yoga.com Studio
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yoga.com Studio, evde yoga yapmak isteyenlerin kullanabileceği, detaylı videolu anlatım içeren etkileyici ve kullanışlı bir iOS yoga uygulamasıdır.

Yoga.com Studio, vücudunuzun esnekliğini arttırmak, daha sağlıklı yaşamak, kondisyon artışı sağlamak, spor yapmak ve stres atmak için kullanabileceğiniz ücretli bir iOS yoga uygulamasıdır.

Ücretli olan uygulamanın içeriği sayeisnde istenilen ücreti fazlasıyla hakettiğini düşünüyoum. Çünkü bir çoğumuz iş sonrası spor yada yoga yapabilecek zamanı bulamıyoruz. Yoga Studio syaesinde evde spor ve yoga yapma imkanız oluyor.

Uygulama içerisinde 300'den fazla yoa hareketi ile nefes egzersizi bulunuyor. Bunun dışında 45 farklı çalışma programı da mevcut. Uygulama içerisindeki tüm yoga pozisyonlarının detaylı olarak gösterilerek açıklandığı HD videolar ve 3 boyutlu resimler bulunuyor. Böylelikle hareketleri uygularken aklınızda soru işaretleri kalmıyor ve her hareketi en ince ayrıntısına kadar nasıl yapacağınıza bakabiliyorsunuz.

Uygulamanın güzel özelliklerinden bir tanesi ise hazır programlardan seçmek yerine kendi zaman ve kondisyonunuza göre kendi programınızı hazırlayabilirsiniz.

Eğer yogaya dair hiç bir fikriniz yoksa yada sadece kulaktan duyma bilgi sahibiyseniz endişe etmenize gerek yok. Çünkü Yoga Studio başlangıç seviyesinden Guru seviyesine kadar zamanla çıkmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle yeni başlayanlar içinde oldukça uygun bir uygulamadır.

Özellikler:

  • Yoga grubuna katılma
  • 300 farklı yoga pozisyonu ve nefes egzersizi
  • Pozisyonların hangi kasları çalıştırdığını gösteren 3 boyutlu resimler
  • 45 farklı önceden hazırlanmış program
  • Kendi programınızı oluşturabilme
  • Başlangıç, normal, gelişmiş ve guru modları
  • Fotoğraf paylaşma, yorum yapma ve favori yoga hocalarınızı takip etme

Eğer Yoga'ya başlamak istiyorsanız fakat çekiniyorsanız, Yoga Studio'yu indirimli fiyatı ile satın alarak evinizde Yoga yapmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR