Yurei Ninja 1.0 (ios)

Yurei Ninja

1.0
Yurei Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yurei Ninja içerisinde bolca aksiyon içeren bir sonsuz koşu oyunudur

Yurei Ninja oyunculara yetenekli bir ninjanın yerine geçerek aksiyon dolu bir maceraya atılma imkanı veren bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir ninja oyunu olan Yurei Ninja'da ana kahramanımız gizlilikte ve sürpriz saldırılarda ustalaşmış bir ninja. Oyunda kahramanımız lanetlenmiş bir tapınağa yolculuk ediyor ve tehlikelerle dolu bir görevi gerçekleştirmeye çalışıyor. Fakat kahramanımızın düşmanları bu görevden haberdarlar ve onu durdurmak için hazırlık yapıyorlar. Bize düşen görev ise kahramanımızın önüne çıkan engelleri aşarak düşmanlarına takılmadan hedefine ilerlemesini sağlamak. 

Yurei Ninja'da bir yandan sürekli ilerlerken diğer yandan keskin kılıcımızı kullanarak karşımıza çıkan düşmanlarla savaşıyoruz. Oyunda karşımıza farklı düşman türlerinin yanısıra güçlü bölüm sonu canavarları da çıkıyor. Oyunun grafiklerinin göze hoş göründüğünü söyleyebiliriz. Kontroller de oldukça basit. Kahramanımızı yönlendirmek için parmağımızı ekranda gerekli yöne doğru sürüklememiz yeterli.