ZEN

ZEN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZEN isimli bu eğlenceli oyunda rahip olmak isteyen öğrencileri eğitmeye çalışıyoruz.

ZEN, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli bir beceri oyunu arayanların mutlaka göz atması gereken yapımlar arasında. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız, bir Zen ustası olarak öğrencilerimizin meditasyon yaptıklarından emin olmak ve onları büyük birer rahip olmak üzere yetiştirmek.

Oyun son derece eğlenceli bir atmosfere sahip. Elinde sopayla öğrencilerini kontrol eden Zen ustasının kontrolünü alıyoruz ve meditasyon esnasında uyuyan öğrencilerin kafalarına vuruyoruz. Şiddet içeriyor gibi görünse de tüm bunlar komik bir şekilde gerçekleşiyor.

Bu noktada dikkat etmemiz gereken bir ayrıntı var; tüm öğrencilerimiz uyumuyor. Bazıları tüm dikkatlerini vermiş bir şekilde meditasyon yapıyorlar. Bu öğrencilere asla vurmamamız gerekiyor. Oyunun tüm kontrolleri ekranın altında toplanmış. Zaten toplamda iki farklı kontrol mevcut. Bunlardan birisi ilerleme, diğer ise vurma. Genç öğrenciler geldiği zaman vurma butonuna, eğitimliler geldiklerinde ise ilerleme tuşuna basmamız gerekiyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ZEN, beceri kategorisindeki oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin mutlaka denemesi gereken oyunlardan birisi.

YORUMLAR