ZigZag 1.1.1 (ios)

ZigZag

ZigZag
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZigZag, ücretsiz olarak sunulan beceriye dayalı bir mobil oyun.

ZigZag, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve sürükleyici bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda zigzag şeklindeki platformlar üzerinde yol almaya çalışıyoruz. Kulağa kolaymış gibi gelse de aslında bunu yapması pek de kolay olmuyor çünkü oyunu oynadıkça zorluk seviyesi bir hayli artıyor.

ZigZag'ta son derece kolay kullanılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekrana bastığımız zaman topun yönü değişiyor. Zigzag bloklar üzerinde bu şekilde yol almaya çalışıyoruz. Tahmin ettiğiniz gib ibaşarılı olabilmek için zamanlamaya önem vermemiz gerekiyor.

Oyunda aynı zamanda bloklar üzerindeki değerli taşları toplamaya da çalışıyoruz. Neyse ki bu taşlar yolumuzun üstünde bulunuyorlar ve bu sayede herhangi bir ekstra çabaya girmemize gerek kalmıyor.

Ketchapp'ın diğer oyunları gibi ZigZag'ta da basit fakat eğlenceli bir atmosfere yer verilmiş. Açıkçası bu oyun yapısının birçok kişi tarafından sevileceğine inanıyorum. Eğer siz de beceriye dayalı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız ZigZag'ı mutlaka denemeniz gerektiğine inanıyorum.