Zombie Deathmatch 1.0.1 (ios)

Zombie Deathmatch

Zombie Deathmatch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    141

  • ÜRETİCİ

    Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited

Zombie Deathmatch mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir zoombi oyunudur

Zombie Deathmatch yoğun aksiyonu vahşet dolu sahnelerle birleştirmeyi başarabilen bir mobil dövüş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Zombie Deathmatch'de karanlık güçlerini kontrol ederek kendi zombi ordusunu oluşturan ve insanoğlunu yok etmeye çalışan bir voodoo büyücüsünü durdurmaya çalışıyoruz. Bu işi başarabilmek ve büyücünün zombi ordusunu durdurabilmek için kendi zombi takımımızı oluşturmamız ve büyücünün zombileriyle savaştırarak onları yok etmemiz gerekiyor. Oyunda 3 farklı zombi türünden oluşan takımımızı oluşturduktan sonra arenaya çıkıyoruz ve kanlı karşılaşmalarda rakiplerimize son vermeye çalışıyoruz.

Zombie Deathmatch'te Mortal Kombat benzeri bir vahşet bulunmakta. Rakiplerimizle savaşırken kirli bir şekilde dövüşebilmemiz mümkün. Ayrıca dövüşü kazanırsak rakiplerimizi vahşet dolu bitirişlerle sonlandırabiliyoruz. Oyunun bu yönü bize Fatality'leri hatırlatıyor. Oyunda farklı zombi türleri yer alıyor ve bu zombi türleri özel bitiriş şekillerine sahipler.

Zombie Deathmatch'ta dövüşleri kazandıkça zombilerimizi geliştirebilmemiz, zırh ve silahlarla donatabilmemiz mümkün. Oyunun grafik kalitesi tatmin edici seviyede.

YORUMLAR